×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

false
true
false

نشست نقش نخبگان دانشگاهی در تولید محتوی در فضای مجازی با همکاری ستاد اقامه نماز و دانشگاه یزد برگزار شد.

حجت الاسلام فروهر در جمع کارمندان دانشگاه یزد در مورد استفاده از توانایی نخبگان در فضای مجازی به سخن مقام معظم رهبری استمداد کرد و گفت: مقام معظم رهبری مدظله العالی گفته اند: باید با استفاده از توانایی ها و استعدادهای جوانان کشور و یا سیاستگذاری صحیح و اقدامات سنجیده و هماهنگ و بدون از دست دادن زمان به سمت خروج از حالت انفعال در عرصه مجازی و حضور فعال و تاثیرگذار و تولید محتوای اسلامی و جذاب حرکت کنیم.

وی با توجه به سخنان رهبری ادامه داد: یکی از الزامات تولیدات متناسب با فضای مجازی، ادبیات تصحیح شده، روان و ساده ای است که باید در بخش های کوتاه تر از هررسانه ای دیگر در اختیار مخاطبان قرار بگیرد.

حجت الاسلام فروهر در زمینه تولید محتوی در فضای مجازی اظهار داشت: در زمینه تولید محتوی دینی- ذائقه مخاطب نیز باید مورد توجه قرار بگیرد. تا از محتوی کوتاه ومتناسب با موضوعات فضای مجازی بتوانیم استفاده کنیم. منابع و نیروی انسانی که اشراف به این فضا داشته باشند، باید تقویت شود و در حقیقت تحت عنوان یک شبکه گسترده ای، مسائل مورد نیاز مخاطب را بشناسد و براساس آن محتوا تولید کنند.

بسیاری از کابران در فضای مجازی دستشان از محتوای خوب و مفید خالی است و لذا شاهد مطالب تکراری در این فضا می باشیم.

حجت الاسلام فروهر در خاتمه از نخبگان و اساتید دانشگاه خواست تا با تشکیل کارگروه هایی در تولید محتوای دینی و علمی مفید برای استفاده کنندگان در این فضا، همت و تلاشی مضاعف داشته باشند.

false
false
true
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد

*